2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tilläggsavtal avseende Headless CMS (Content Management System)
Beskrivning: Licenser för CMS-systemet. Tilläggsavtal avseende Headless CMS (Content Management System). Orsak till ändring: Ändringen avser förlängning av tidigare avtal genom kompletterande beställning angående CMS-licenser för Contentful.
Intern identifierare: TN 2024-0881
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Denna annons avser en förlängning av befintligt avtal genom kompletterande beställning. Detta är inte ett resultatmeddelande.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212780 Programvaruutvecklingstjänster för system-, lagrings- och innehållshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000