See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kablage och adaptrar
Beskrivning: kablage och adaptrar till Region Jönköpings Län.
Intern identifierare: RJL 2024/2587
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32421000 Nätkablar
Ytterligare klassificering (cpv): 32520000 Telekablar och telekommunikationsutrustning, 32562000 Optiska fiberkablar, 32580000 Datautrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Ytterligare klassificering (cpv): 32520000 Telekablar och telekommunikationsutrustning, 32562000 Optiska fiberkablar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: GENERELL DEL (1)
Ytterligare klassificering (cpv): 32520000 Telekablar och telekommunikationsutrustning