Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Leveransplats
Postadress: Norrköpings kommun
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)
Land: Sverige
Kompletterande information: Norrköpings kommun