78294-2020 - ÄndringSverige-Mora: Underhåll av gatubelysning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och underhåll av gatubelysning, 2019/31, Mora, Orsa och Älvdalen
Referensnummer: 2019/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50232100 Underhåll av gatubelysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift och underhåll av gatubelysning i Mora, Orsa och Älvdalen.