78295-2020 - ÄndringSverige-Linköping: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikation
Referensnummer: UC-2019-135
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser anbudsområden: Stillbildsfotografering, filmproduktion, PR-byråtjänster, skribenttjänster, tidningsproduktion/tidningsmakare och fotograf byggnadsdokumentation.
Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden. Varje anbudsområde utvärderas och tilldelas var för sig.