2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende Konsult för avtalsvård och uppföljning med inriktning på Parkering
Beskrivning: Upphandling av konsult för avtalsvård och uppföljning av fastighetsnära tjänster med inriktning mot parkering, lokalvård och avfall inom Statens fastighetsverk.
Intern identifierare: 24/156
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000