2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gastransporter på lastväxlarflak, Gästrike Ekogas
Beskrivning: Gastransporter på lastväxlarflak, Gästrike Ekogas
Intern identifierare: 14050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 65210000 Gasdistribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Gästrike Ekogas AB upphandlar gastransporter på lastväxlarflak.
Intern identifierare: Gastransporter på lastväxlarflak, Gästrike Ekogas