See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service & Drift Lås
Beskrivning: Upplands Väsby Kommun upphandlar Service & Drift Lås
Intern identifierare: 25/388
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000