2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ärendehanteringssystem Bygglov Stenungsunds kommun
Beskrivning: Avtal avseende ärendehanteringssystem för bygglov
Intern identifierare: 2023-1391
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72263000 Programimplementation
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48311000 Programvara för dokumenthantering, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000