Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning, 35330000 Ammunition, 35331300 Granater
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: -