2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss inför upphandling av magnetkamera till Region Kronoberg
Beskrivning: Extern remiss inför upphandling av magnetkamera till Region Kronoberg.
Intern identifierare: RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33113110 MR-kameror