783260-2025 - Resultat
Sverige – Rådgivning avseende design – Produktion e-utbildning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProduktion e-utbildning
BeskrivningFörsäkringskassan har behov av en leverantör som för Försäkringskassans räkning skapar e-utbildningar. Avropade uppdrag kan omfatta helproduktion eller delproduktion av e-utbildning alternativt olika delar av utbildningskoncept samt enstaka konsulttjänster, inom området för den upphandlade tjänsten.
Intern identifierareFK 2025/005218
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79415200 Rådgivning avseende design
Ytterligare klassificering (cpv): 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning, 80511000 Personalutbildning, 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster, 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFörsäkringskassan efterfrågar en leverantör som för Försäkringskassans räkning skapar e-utbildningar. Avropade uppdrag kan omfatta helproduktion eller delproduktion av e-utbildning alternativt olika delar av utbildningskoncept samt enstaka konsulttjänster, inom området för den upphandlade tjänsten.
Intern identifierareProduktion e-utbildning