See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ID 3553 Data Engineer för AI-utveckling
Beskrivning: Avrop av IT-konsulter inom data engineering och data science - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 15070, Data engineer och data scientist (DIS)
Intern identifierare: KOM-419319
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ID 3553 Data Engineer för AI-utveckling