783316-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling IT-resurs testledare uppgradering W10 till W11
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling IT-resurs testledare uppgradering W10 till W11
BeskrivningTestledaren ansvarar för att testa samtliga applikationer i driftmiljön inför utrullning av Windows 11.
Intern identifierareK 2025-7038
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000