2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillhandahållande och förvaltning av Content Management & Infotainment
Beskrivning: Upphandling av förvaltning och drift av Content Management & Infotainment
Intern identifierare: 20/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Content Management & Infotainment
Beskrivning: Förvaltning av existerande infotainmentsystem
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav