Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
Leveransplats
Ort: Karlstad
Del av land (NUTS): Värmlands län (SE311)
Land: Sverige