2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Lerums kommun upphandlar revisionstjänster.
Intern identifierare: KS25.313
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000