2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sten- och betongprodukter samt prefabricerade moduler
Beskrivning: Upphandling avser ramavtal gällande inköp samt leverans av sten- och betongprodukter så som kantsten, natursten samt prefabricerade moduler.
Intern identifierare: 2024.182 TEN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44113100 Gatläggningsmaterial, 44113140 Gatsten, 44114200 Betongvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000