See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbaserade arbetspsykologiska testverktyg
Beskrivning: Upphandlingen avbröts. Brist i antal kvalificerande anbud föranledde bristande konkurrens.
Intern identifierare: SF 2023/462
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1 - Screening
Beskrivning: Anbudsområdet omfattar screeningtest innefattande personlighet och begåvning.
Intern identifierare: 1 - Screening
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2 - Personprofil, motivation och begåvning
Beskrivning: Anbudsområdet omfattar personlighet-, motivation- och begåvningstest.
Intern identifierare: 2 - Personprofil, motivation och begåvning