2. Förfarande
Förfarande
Titel: Distansstudier grundläggande och gymnasiala kurser, Komvux
Beskrivning: Distansstudier på grundläggande och gymnasial nivå för Komvux.
Intern identifierare: UAN2023/379
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall
Beskrivning: Upphandling av distansstudier på grundläggande- och gymnasial nivå
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbud
Beskrivning: Upphandling av distansstudier på grundläggande- och gymnasiala nivå
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav