Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: se upphandlingsdokumentet
Värde