See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygg- och järnhandelsvaror samt slöjdmaterial
Beskrivning: Upphandlingen omfattar bygg- och järnhandelsvarar samt slöjdmaterial.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bygg- och järnhandelsvaror
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109323:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial, 44192000 Diverse annat byggmaterial, 44191000 Diverse byggmaterial av trä
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Slöjdmaterial
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109323:Lot:2