783762-2025 - Planering
Sverige – Licenser – RFI Affärsinformationstjänster 3
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Affärsinformationstjänster 3
BeskrivningMigrationsverket inbjuder leverantörer att delta i denna RFI (Request for information) och att lämna svar och synpunkter i denna informationsförfrågan avseende Affärsinformationstjänst med syfte att ge Migrationsverket ökad kunskap om vad marknaden kan erbjuda.
Intern identifierare3.2.7-2025-16086
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22456000 Licenser