See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Security Operations Center (SOC) tjänst
Beskrivning: Universitets- och högskolerådet bjuder härmed in er att ansöka om att kvalificera er för att lämna anbud i upphandlingen av en Security Operations Center (SOC) tjänst
Intern identifierare: 01277-2024
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000