783863-2025 - Resultat
Sverige – Tvätt- och kemtvättstjänster – Entrémattor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entrémattor
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud på upphandling av Entrémattor som omfattar hyra, tvätt och distribution av entrémattor.
Intern identifierare: 197/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98311100 Tvätthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Entrémattor