See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetskonsulter
Beskrivning: Säkerhetskonsulter till säkerhetsavdelningen
Intern identifierare: ÅM2025-521
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 75222000 Civilförsvarstjänster, 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän
Intern identifierare: 1646934-68526649b074876b0025efd5
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde A – Civilt försvar
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: 1646947-68526649b074876b0025efd8
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde B: Fysisk säkerhet
Intern identifierare: 1646949-68526649b074876b0025efd9
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde C – Säkerhetsskydd
Intern identifierare: 1671957-68526649b074876b0025efda
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde D – Medarbetarskydd
Beskrivning: Säkerhetskonsullter
Intern identifierare: 1671958-68526649b074876b0025efdb
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde E – Informationssäkerhet
Intern identifierare: 1671961-68526649b074876b0025efdc