784018-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Prenumerationstjänster – Prenumerationstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPrenumerationstjänster
BeskrivningUpphandling av prenumerationstjänster för svenska och utländska tidskrifter Observera att behovet är rikstäckande och inte enbart för Stockholms län.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93755:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar, 22210000 Tidningar, 22213000 Veckotidningar, 22211000 Facktidskrifter, 22212000 Tidskrifter