78404-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Nacka: Tillbehör för kraftförsörjning
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elmaterial, kraftkablar och konsignationslager
Referensnummer: VD0000-9700040
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30237280 Tillbehör för kraftförsörjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av driftförråd, kraftkablar, och projektmaterial.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31320000 Kraftledningskablar, 31321000 Kraftledningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen