See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skrivare
Beskrivning: Upphandling av skrivare
Intern identifierare: 2023/00557
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav 1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (1)