2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel Grossist
Beskrivning: Region Halland inbjuder er att inkomma med anbud avseende Livsmedel grossist. Upphandlingen omfattar inköp och leverans av ett brett sortiment av varor inom kolonial, kylt och fryst.
Intern identifierare: RS231495
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000