78411-2023 - ResultatSverige-Södertälje: Reparation och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1159 Glasmästeritjänster Telge, Södertälje, Nykvarn, Salem
Referensnummer: 22/99
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser glasmästeritjänster för Telge bolagen, Södertälje kommun, Nykvarn kommun och Salem kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45441000 Glassättning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen