2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eventtjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser eventtjänster för större och mindre event som till exempel nationaldag, konferenser, invigningar och ”första spadtag” som riktar sig till invånare, besökare och medarbetare i Enköpings kommun.
Intern identifierare: UPN 2023/65
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
Ytterligare klassificering (cpv): 32342410 Ljudutrustning, 71318100 Ljustekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1 arbetstimme