784168-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Blodsockermätare, teststickor, pennkanyler, lancetter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blodsockermätare, teststickor, pennkanyler, lancetter
Beskrivning: Blodsockermätare, teststickor, pennkanyler, lancetter
Intern identifierare: 2024-O002565
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000