2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem som tjänst
Beskrivning: Mjölby kommun, Samhälsbyggnadsförvaltning inbjuder er att lämna anbud avseende Fastighetssystem som tjänst. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via upphandlingsverktyget www.e-avrop.com (http://www.e-avrop.com).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212421 Programvaruutvecklingstjänster för fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103258:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72212420 Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning, 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning, 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Option ska gälla i 12 månader från avtalsstat, optionen kommer inte att påverka utvärderingen
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103258:Lot:2