See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: SIM-kort och övervakning av trygghetslarm
Beskrivning: SIM-kort och övervakning av trygghetslarm.
Intern identifierare: HVO-2024-3711
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000