See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltning, support och utveckling av webb
Beskrivning: Upphandlingen omfattar förvaltning, support och utveckling av vår webb, hfab.se.
Intern identifierare: HFAB 2023/00427
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000