784461-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Systemtjänster och tekniska konsulttjänster – Leverantörsfaktura- och e-handelssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeverantörsfaktura- och e-handelssystem
BeskrivningUpphandlingen avser Leverantörsfaktura- och e-handelssystem som en tjänst, innefattande programvara och nödvändig teknisk plattform (operativsystem, databas, servers etc.) samt införandeprojekt.
Intern identifierareSK2023-0509
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem, 66151100 Elektronisk detaljhandel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLeverantörsfaktura- och e-handelssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem, 66151100 Elektronisk detaljhandel, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster