See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av tvåfacks komprimatorbil
Beskrivning: Upphandlingen avser tvåfacks komprimatorbil till Rambos verksamhet i Tanumshede, mer information framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: 2-fack
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar, 34144512 Sopbilar med komprimator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000