See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Reservkraft
Beskrivning: Enköpings kommun inbjuder leverantörer att inkomma med anbud på två stycken mobila reservkraftverk i enlighet med förfrågningsunderlaget
Intern identifierare: KS2024/681
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000