2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av träddelar från ÅVC Umeå kommun, Vindelns kommun, samt Nordmalings kommun
Beskrivning: Hämtning, transport och avlämning av träddelar (ris, grenar) från Vakins samtliga ÅVC:er till Dåva.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113497:Lot:1