See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Fordon 4 st elbil till Omsorgsförvaltningen
Beskrivning: Avropet avser 4 st elbilar till Omsorgsförvaltningen
Intern identifierare: KA 2024/001001
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop i Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000