Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48780000 Programvara för system, lagring och innehållshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 48430000 Programvara för lagerförvaltning, 48810000 Informationssystem, 72212430 Programvaruutvecklingstjänster för lagerförvaltning, 72250000 System- och stödtjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: Se upphandlingsdokument