784981-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Ögon förbrukningsmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖgon förbrukningsmaterial
BeskrivningFörbrukningsmaterial till ögonoperationer och till mottagningen.
Intern identifierareRS231490
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000