2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätteri till anstalten Österåker
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 2024-14005
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000