2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pumpar och pumpservice
Beskrivning: Upphandlingen är avslutad och kontrakt har tecknats med Sulzer Pumps Sweden AB.
Intern identifierare: 2023/131
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42122000 Pumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 42122000 Pumpar, 42122130 Vattenpumpar, 42124200 Delar till pumpar eller vätskeelevatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Pumpar och pumpservice
Intern identifierare: Pumpar och pumpservice
Ytterligare klassificering (cpv): 42122000 Pumpar, 42122000 Pumpar, 42124200 Delar till pumpar eller vätskeelevatorer