785053-2024 - Resultat
Sverige – Möbler för sjukvårdsändamål – Rullande sjukvårdsmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRullande sjukvårdsmaterial
BeskrivningRullande sjukvårdsmaterial.
Intern identifierareRS 2023-05155
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord, 34620000 Rullande materiel, 39134100 Datorbord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000