2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skärmar och mötesteknik 2.0
Beskrivning: Detta är ny annonsering efter föregående upphandling med diarienr RS 2025/400 har avbrutits. Krav i kravspecifikationen är uppdaterade.
Intern identifierare: RS 2025/1821
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32232000 Videokonferensutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000