2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insatskemikalier VA-produktion
Beskrivning: Insatskemikalier VA-produktion.
Intern identifierare: ALLM.2023.1364
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000