785271-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara – Upphandling av Kuverteringsmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Kuverteringsmaskin
BeskrivningUpphandlingen omfattar en Kuverteringsmaskin med tillhörande service och support.
Intern identifierareA566.125/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30130000 Utrustning för postkontor, 30131100 Vikmaskiner för papper eller kuvert, 30131200 Kuverteringsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av Kuverteringsmaskin