2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krossning av trä till returflis
Beskrivning: Uppdraget omfattar krossning av träavfall till biobränsle (returträflis). Träavfallet kommer till största delen från insamling från Sysavs återvinningscentraler
Intern identifierare: 2025-075
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän
Beskrivning: Krossning av trä
Intern identifierare: 1812466-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän information och administrativa villkor
Beskrivning: Krossning av täavfall
Intern identifierare: 1812476-1